Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poprvé na koupáku v Mlékojedech

2. 6. 2008

Tož včéra slunko pálilo jak blázen a já skončila v práci přesně v jednu jak má bejt. Tož nechtělo se mi na žádnou procházku s psama, tak callnu Kubickovi, Kubick si zařídí, co musí a pak už nás veze na pískovnu! Ve tři sme tam Obrazekjako na koni. Gza se vrhne hned za míčkem do vody, Mája trochu váhá... Kubick jí trošku pomůže,  prdelku jí hodí do vody a už se dovídáme, že Mája je zřejmě u vody poprvé !!! No vyděšeně v rákosí šlape vodu a čumí na nás. Takže zasahuje páníček a skáče do rybníka taky. Mája se vyhrabe ze křoví, bo páníček je páníček a je na něm řádně závislá, a...  je tu happyend.

No a takových bylo pár prvních temp a dál... Mája už plave jako zkušená závodnice. Jak je hubená, dobře jí to šlape, její megablány mezi prstama by utáhly i vola! Já do vody nelezu, bo sem řádná pražská cimprlína a voda je na mě moc studená a nelákavá - trochu smrdí... k tomu ještě vidina toho, že se cestou domu zastavíme u Kubickovejch rodičů a zaplavem si ve vyhřejvanym bazénu... :)

*

Fotky z pískovny ZDE 

*

- ukázka "Jak nefotit se slunečníma brejlema a proti sluníčku" bo je pak všechno černý jak uhel a "Jak si debil nenastavil už asi popátý datumovku" !!! Takže s rezervou, prosím...