Jdi na obsah Jdi na menu
 


Májuška a Gezánek nám tloustnou do krásy

10. 5. 2008

Dneska páníček povídal, že si myslí, že Mája přibírá, taxem jí hned při ranním  venčení vyfotila. Dalo to docela fušku, protože se jí na sluníčku hrozně leskla srst a pořád lezla půlkou těla do stínu, asi schválně, aby na fotkách bylo vidět hovňajs. Byla děsně roztomilá, lapala v trávě po chmířím z pampelišek a po mouchách a včelkách.

Obrazek

Obrazek

Zejtra jdeme na velkou psí procházku na Kavčí Hory - teda doufám! Má jít spousta hafanů a i my se přidáme, jenom jelikož Kubick pracuje, Máju si vezme na starost Majda. Doufám, že všechno proběhne bez problémů, že to Majuška všechno odťapká, i když je teď kost a kůže.

P.S. Fotečky už budou bez zbytečných prodlev - místo ztracenýho kabelu od Kodaku, na kterej se muzu vy!!!! abych za 600 kupovala, sem včéra geniálně vychytala 2G flashku s čtečkou SD karet, takže všechno pěkně po návratu z procházek narvu hnééééd na Rajče :))

Menší neúspěch mám s novou vypalovandou, kterou sem si sice do kejsu narvala a všecko sem pěkně pošolíchala, abych nikde ničemu nevohla drátkem, nepohla konektorem, ale prostě sou věci, ve kterých se k!!!! nevyznám... tak se do nich nebudu s!!! a momentálně sem bez CD romky :(

FOTOZZZ ZDE

*

Přibírají Mája a Genius na váze, na objemu?

*

 Pomozte nám svým komentářem vidět věci objektivněji, než jen zcela subjektivně. Vidíme - li svoje psy denně, těžko si všimneme jen nepatrný změny k lepšímu... nebo můžeme vidět všechno růžověji, než se zdá.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář