Jdi na obsah Jdi na menu
 


Weekend ve Slavětíně

17. 3. 2008

Tož to byl víkend!!! Cestou do Slavětína sme bez dálniční známky objeli půl světa... Ale kráááásnýho světa!!! Cesta přes Benešov, Tábor, Soběslav, Jindřichův Hradec a Novou Bystřici až do Slavětína vede kolem samých přírodních parků: Hornopožárský les, Turnovecký les, kolem rybníků a skrz vtipně pojmenovaný vesničky (Stará a Nová Hospoda, Václavov - jen pro zasvěcené - atd.), Slavětín je součástí přírodního parku Česká Kanada a kolem jsou hranice Čechy - Morava - Rakousko.

Obrazek

 

V pátek sme dorazili na místo (propásli sme coursing) a padli únavou, v sobotu hned zrána sme vyslali psiska na coursing (pohodička, dráha byla hned za barákem!), po coursingu sme vyrazili na prohlídku Slavonického podzemí i s psiskama a bylo to super!!! Takový holinky skoro rybářský sme dostali, pláštěnky a už sme se skrčený batolili malýma uličkama, jak housátka. V podzemí bylo po kotníky i po kolena vody... některý pejskové měli vodu po čumák a moc se jim do toho nechtělo. Albínek Albík, štěňule argentinský dogy vylezlo z podzemí umouněný jako kominík, a už nebylo albínek :) Pak sme si nacpali pupky v cukrárně, nakoupili co k pití na večír a vydali se na hrad Landštejn na krátkou procházku, protože už sme toho měli všichni dost. Večer vínečko, pivečko, někteří rumík s količkou.... Barča nám vyvěštila, kdo se kdy vdá a kdy a kde porodíme miminka (já porodím prej v Mělníku v supermarketu...???) No a v neděli si ještě psíci zaběhali, Májuška si vyběhala licenci, takže od příště na závodech prej vyběhá pohár :) a Žužu si taky popoběh, ale na fotkách když se na něj kouknu a srovnám ho s Amonečkem, tak se tomu moc běh říkat nedá... Májuša kousla do mýho prstu, místo do střapce... aůůůůůů!!!!!

Zblajzli sme oběd, poklidili pokoj (po pěti lidech a šesti psech kupodivu docela rychle) a frrrrr domůůů, do Prahy, do Podolí, do lékárny...

Fotky zde: http://tharoundhouse.rajce.idnes.cz/slavetin14-16.3.2008/

A profi fotoz od Psa Jíry (www.lassie.cz) zde:

 http://amnio.rajce.idnes.cz/Slavetin_od_Jiry/

A fotky od Matouše: http://amnio.rajce.idnes.cz/od_Matouse_Slavetin/